Start Intertel Rekord Polecane Kontakt
     
Firma Amway za pośrednictwem współpracujących z nią lokalnych dystrybutorów oferuje wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki, produkty do higieny osobistej oraz produkty dla domu.

Wszystkie produkty objęte są 100% gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z jakości.

Oferta produktów AMWAY we współpracy z INTERTEL Krzysztof Błażejczyk dostępna jest na stronie www.amway.pl/user/intertel w zakładkach     [ZDROWY STYL ŻYCIA]     [URODA]     [DOM].

AMWAY TO RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA WŁASNEGO BIZNESU


Marketing sieciowy jest ciągle młodą dziedziną ekonomii, która dopiero po upowszechnieniu się internetu pokazała potęgę możliwości biznesowych i wygodę z jaką można tę dziedzinę rozwijać i osiągać w niej wymierne korzyści.
Spośród ogromnej ilości nowo powstających tego typu różnych firm i systemów, AMWAY ciągle znajduje się w czołówce branży MLM, systematycznie zwiększa swoje obroty oraz wprowadza nowe produkty bazujące na wielu własnych patentach.

Firma AMWAY jest laureatem wielu nagród min. za proekologiczną jakość produktów.
System naliczania prowizji od wielu lat cechuje się stabilnością i uczciwym podziałem należnych premii.

MATERIAŁY INFRORMACYJNE


Zapraszam do zapoznania się z filmami informacyjnymi:

Aby obejrzeć materiały należy wpisać swoje dane, a w polu "ID z wizytówki" wpisać: 8022853

Zbigniew Rek: http://info.fonf.org/login.php

Robert Kiyosaki http://www.info1.fonf.org

Kendra Stevens http://www.info2.fonf.org

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub potrzebujesz więcej informacji, wypełnij dane, telefon lub mail, i kliknij w "TAK" na samym dole ekranu.

TRANSMISJA ONLINE

Na tym etapie istnieje możliwość obejrzenia transmisji ONLINE ze spotkania informacyjnego. W celu uzyskania dostępu do transmisji proszę o kontakt ze mną.