Start Intertel Rekord Polecane Kontakt
     
Firma Amway za pośrednictwem współpracujących z nią lokalnych dystrybutorów oferuje wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki, produkty do higieny osobistej oraz produkty dla domu.

Wszystkie produkty objęte są 100% gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z jakości.

Oferta produktów AMWAY dostępna jest na stronie www.amway.pl

AMWAY TO RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA WŁASNEGO BIZNESU


Wielopoziomowy marketing sieciowy jest ciągle młodą dziedziną ekonomii, która dopiero po upowszechnieniu się internetu pokazała potęgę możliwości biznesowych i wygodę z jaką można tę dziedzinę rozwijać i osiągać w niej wymierne korzyści. Spośród ogromnej ilości nowo powstających tego typu różnych firm i systemów, AMWAY ciągle znajduje się w czołówce branży MLM, systematycznie zwiększa swoje obroty oraz wprowadza nowe produkty bazujące na wielu własnych patentach.

Firma AMWAY jest laureatem wielu nagród min. za proekologiczną jakość produktów.
System naliczania prowizji od wielu lat cechuje się stabilnością i uczciwym podziałem należnych premii.

Dlaczego współpracuję z Amway?


Amway oferuje szeroką gamę produktów oraz proste warunki współpracy. Kupuję to co chcę, kiedy chcę i ile chcę. Oprócz możliwości dokonywania zakupów w cenach hurtowych status STAŁEGO KLIENTA PLUS pozwala rekomendować nowych klientów, których wartość zakupów kwalifikuje się do naliczania prowizji wykorzystywanych jako upusty w kolejnych zakupach. W przypadku posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej prowizje wypłacane są na konto. Nie ma żadnych innych ”darmowych samochodów” (które okazują się być udostępniane w leasingu) ani innych tego typu podstępów powodujących zobowiązanie do jakichkolwiek obciążeń finansowych.

Jeśli doczytałeś do tego miejsca i chciałbyś poznać więcej szczegółów współpracy ze mną, śmiało klikaj w KONTAKT.